М'ясорубка GRUNHELM AMG240SSJ
Виробник: Grunhelm
Модель: IN-11028
Відгуки: (0)
В наявності
Купити в один клік
Характеристики: (дивитися всі)
Гарантійний термін
24 місяців
Кількість решіток
3
Колір
Чорний/Нержавіюча сталь
Країна-виробник
Китай
Матеріал корпуса
Пластик
М'ясорубка AMG240SSJ Grunhelm 2400 Вт Електрична м'ясорубка AMG240SSJ Grunhelm — незамінний помічник на кухні кожної господині. З нею ви легко та швидко приготуєте заготівки для Ваших страв. М'ясорубка виготовлена з якісної неіржавкої сталі та пластику. Є функція реверсу. Максимальний час безперервної роботи — 7 хвилин. У комплекті 3 решітки, насадки Небе, насадка для ковбас, насадка для томатів і ягід, а також барабани-тертки.
Характеристики
Вага брутто
6.04 кг
Вага нетто
4.586 кг
Габарити коробки
365х315х240 мм
Гарантія
2 роки
Додатково
Захист від перегрівання
Да
Комплектація
М'ясорубка; Тискач;Для томатів/ягід; Насадка для кебе A/B; Насадка для ковбас;Рішетка середня — 3 ммРешетка середня — 5 ммРішетка велика (дрібна) 7 мм;Барабан для шаткування скибочками;Барабан тертушка-великий;Барабан тертка-дрібний (драні), пюре); Камератратал/штовхка шатківниці;Гарантійний талон; Інструкція;
Потужність
2400 Вт