Телевізор Grunhelm 32" 32H300-GA11 LED SMART TV
Виробник: Grunhelm
Модель: IN-11012
Відгуки: (0)
В наявності
Купити в один клік
Характеристики: (дивитися всі)
Smart TV
Так
Гарантійний термін
24 місяці
Діагональ екрана
32 дюйм
Країна-виробник
Китай
Роздільна здатність
1366x768
  • Android 11 з оновленням через інтернет
  • Природні кольори на екрані
  • Зручне керування
  • DOLBY AUDIO висока якість звуку
  • Blu ray; HD DVD
  • ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
    Модель: 32H300-GA11
    Діагональ екрана 32"
    Статична контрастність 3000:1
    Процесор зображення CPU ARM Cortex-A55
    Оперативна пам'ять 1ГБ
    Вбудована пам'ять 5ГБ Вбудована пам'ять
    8ГБ
    В. 45 Bт
    Енергоспоживання: в режимі очікування не більше 0,5 B т
    Підтримка форматів Відео :
    MPEG 1/2/4, H.264/H.265/VC1/
    VP9
    jpg/jpeg/bmp/png
    Роз'єми (порти) 1 x RF (T2); 1 Rj45; 1 x USB; 3 x HDMI (HDCP-Version:2.2) 1хOptical
    ;
    Підтримувані відеосигнали 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p//Max. 1080P
    Частота матриці 60 Гц
    Формат екрану 16:9
    Аудіо вихід 2х8 Вт
    Система кольору TV: ATV: PAL, SECAM/DTV: MPEG-2, MPEG-4, H.264, H.265
    Тип тюнера: (аналоговий + цифровий) ATV : 100CH, DTV: 1000CH
    Технології об'ємного звучання Dolby
    Кут огляду (р/в) 170 B°°/170 B
    Клас споживання енергії A
    Антенний вхід 75 Ом
    Відео вхід А V 75Ом,1±0.1Bp-p,RCA
    Аудіо вхід А V 10 ком, 0,2-1,8В(RMS)
    Габ. розмір без підставки, мм: 731,4 х 80,1 х 434,9 мм
    Габ. розмір з підставкою, мм: 731,4 х 180,2 х 480,9 мм
    Маса нетто, кг: 3,8 кг
    Кріплення за стандартом 200 x 200 мм
    Тип матриці VA
    Розмір експорту. упаковці ШхВхГ) 795х485х113 мм